О внесении изменений и дополнения в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 468 "Об утверждении бюджета Бестамакского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 23 июля 2021 года № 58
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бестамакского сельского округа на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 468 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7928) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бестамакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 016 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 577 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78 439 тысяч тенге;
2) затраты – 89 409,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 393,7 тысяч тенге;

Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 468 "2021-2023 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 58 шешімі
ШЕШТІ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 468 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7928 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 86 016 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 577 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі– 78 439 мың теңге;
2) шығындар – 89 409,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -3 393,7 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 393,7 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 393,7 тыс. тенге.";
пункт 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"2 000 тысяч тенге - на благоустроиство и озеленение населенных пунктов.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 393,7 мың теңге:
қарыздар түсімі– 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу– 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 3 393,7 мың теңге.";
6 тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"2 000 мың теңге - елді мекенді абаттандыру мен көгалдандыруға.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.