О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 473 "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 23 июля 2021 года № 60. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 473 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7937) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Маржанбулакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 537 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 596 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 343 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 62 598 тысяч тенге;
2) затраты – 69 764,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 227,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 227,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 227,8 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей новой редакции:

Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 473 "2021-2023 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 60 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 473 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7937 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 68 537 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 596 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 343 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер- 0 мың теңге
трансферттер түсімдері – 62 598 мың теңге.
2) шығындар – 69 764,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 227,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1227,8 мың теңге:
қарыздар түсімі– 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу– 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 1227,8 мың теңге.";
5 тармақ келесі жаңа редакцияда мазмұндалсын:

"5. Учесть в сельском бюджете на 2021 год поступления следующих целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
814 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
1 400 тысяч тенге - на благоустройство и озеленение населенных пунктов.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"5. 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен келесі нысаналы ағымдағы трансферттер түскені ескерілсін:
814 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге;
1 400 мың теңге - елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.