О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 477 "Об утверждении бюджета Ушкудыкского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 23 июля 2021 года № 62
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 477 "Об утверждении бюджета Ушкудыкского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7915) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ушкудыкского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 544 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 957 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 22 576 тысяч тенге;
2) затраты – 25 732,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 188,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 188,7 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 477 "2021-2023 жылдарға арналған Үшқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 62 шешімі
ШЕШТІ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 477 "2021-2023 жылдарға арналған Үшқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7915 тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Үшқұдық ауылдық округ бюджеті тиісінше 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 25 544 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 957 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер- 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 22 576 мың теңге;
2) шығындар – 25 732,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 188,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 188,7 мың теңге:
қарыздар түсімі– 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу– 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 188,7 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей новой редакции:
"5. Учесть в сельском бюджете на 2021 год поступления следующих целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
883 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов.
300 тысяч тенге - на капитальные расходы государственного органа.".

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 188,7 мың теңге.";
5 тармақ келесі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен келесі нысаналы ағымдағы трансферттер түскені ескерілсін:
883 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге;
300 мың теңге - мемлекеттік органның күрделі шығыстарына.".