О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 465 "Об утверждении бюджета города Алга на 2021-2023 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 3 сентября 2021 года № 69. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета города Алга на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 465 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7905) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алга на 2021-2023 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 385 244 тысяч тенге:
налоговые поступления – 48 098 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 852 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 335 294 тысяч тенге;
2) затраты – 409 524,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 24 280,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 280,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 280,2 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:

Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 465 "2021-2023 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 қыркүйектегі № 69 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 465 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7905 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Алға қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 385 244 мың теңге:
салықтық түсімдер – 48 098 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 852 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер- 0 теңге;
трансферттер түсімі– 335 294 мың теңге;
2) шығындар – 409 524,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– - 24 280,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 24 280,2 мың теңге:
қарыздар түсімі– 0 теңге;
қарыздарды өтеу– 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 280,2 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

"6. Учесть в бюджете города на 2021 год поступления следующих целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
1 450 тысяч тенге на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
1 450 тысяч тенге на освещение улиц населенных пунктов;
2 178 тысяч тенге для обеспечения санитарии населенных пунктов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"6. 2021 жылға арналған қала бюджетіне аудандық бюджеттен келесі нысаналы ағымдағы трансферттер ескерілсін:
1 450 мың теңге - елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру;
1 450 мың теңге - елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру;
2 178 мың теңге - аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер.";
көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.