О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Сартогайского сельского округа на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 411
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 24 сентября 2021 года № 72. Прекращено действие в связи с истечением срока
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Об утверждении бюджета Сартогайского сельского округа на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 411 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7894) следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сартогайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих обьемах:
1) доходы – 44 853 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 409 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 43 444 тысяч тенге;
2) затраты – 46 306 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 453 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 453 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

"2021-2023 жылдарға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 411 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қыркүйектегі № 72 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Cартоғай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 411 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7894 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін.
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 853 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 409 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 43 444 мың теңге;
2) шығындар – 46 306 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 453 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 453 мың
теңге, оның ішінде: қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 453 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Е. Копжасаров
Приложение к решению Байганинского районного маслихата от 24 сентября 2021 года № 72
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 411
Бюджет Сартогайского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 453 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихат хатшысы
Е. Копжасаров
Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қыркүйектегі № 72 шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 411 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР