О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Жаркамысского сельского округа на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 405
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 3 декабря 2021 года № 83. Прекращено действие в связи с истечением срока
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Об утверждении бюджета Жаркамысского сельского округа на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 405 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7899) следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жаркамысского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих обьемах:
1) доходы – 37 255 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 267 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 34 988 тысяч тенге;
2) затраты – 37 255 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2021-2023 жылдарға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 405 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 83 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 405 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7899 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 255 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 267 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 34 988 мың теңге;
2) шығындар – 37 255 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге".