О внесении изменения в "Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 406
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 3 декабря 2021 года № 84. Прекращено действие в связи с истечением срока
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 406 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7889) следующее изменение:
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2021-2023 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 406 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 84 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 406 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7889 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.