О внесении изменений в решение районного маслихата от 5 января 2021 года № 367 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 10 сентября 2021 года № 59
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внестив решение районного маслихата от 5 января 2021 года № 367 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7952) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердитьбюджет Кызылжарского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 158 888,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 686 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 156 157,2 тысяч тенге;
2) затраты – 158 991,7 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 0 тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -103,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
103,5 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 103,5 тысячи тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Кызылжарского сельского округа на 2021 год поступление текущих целевых трансфертов из республиканского и областного бюджета через районный бюджет:
на повышение заработной платы работников государственных организаций: организаций надомного обслуживания, центров занятости населения - 172 тысячи тенге;
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений - 1 841 тысяча тенге;
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" -100 633 тысячи тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:

Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 367 "2021-2023 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекітутуралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 59 шешімі
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 5қаңтардағы № 367 "2021-2023 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7952 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 158 888,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 686 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 теңге;
трансферттер түсімі – 156 157,2 мың теңге;
2) шығындар – 158 991,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 103,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 103,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 103,5 мың теңге.".
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджет арқылы республикалық және облыстық бюджеттерден ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
мемлекеттік ұйымдардың: үйде қызмет көрсету, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге -172 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 1 841 мың теңге;
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елдi мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға-100 633 мың теңге."
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"6. Учесть в бюджете Кызылжарского сельского округа на 2021 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому - 285 тысяч тенге;
на благоустройство населенных пунктов - 1 399,2 тысяч тенге;
на внедрение новой системы оплаты труда государственных служащих местного исполнительного органа- 7 887 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"6. 2021 жылға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге- 285 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға- 1 399,2 мың теңге;
жергілікті атқарушы органның мемлекеттік қызметшілеріне еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге- 7 887 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.