О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 5 января 2021 года № 368 "Об утверждении бюджета Кумтогайского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 10 сентября 2021 года № 60
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внестив решение районного маслихата "Об утверждении бюджета Кумтогайского сельского округа на 2021-2023 годы" от 5 января 2021 года № 368 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7950) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кумтогайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 208 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 549 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 22 639 тысяч тенге;
2) затраты – 24 225,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
17,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –17,9 тысяч тенге.".

Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 368 "2021-2023 жылдарға арналған Құмтоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 60 шешімі
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2021-2023 жылдарға арналған Құмтоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7950 болып тіркелген) № 368 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Құмтоғай ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –24 208 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 549 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –20 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 теңге;
трансферттер түсімі – 22 639 мың теңге;
2) шығындар – 24 225,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17,9 мың теңге.".

дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть в бюджете Кумтогайского сельского округа на 2021 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
на внедрение новой системы оплаты труда государственных служащих местного исполнительного органа- 4 167 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Иргизского районного маслихата Н. Кызбергенов

мынадай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2021 жылға арналған Құмтоғай ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
жергілікті атқарушы органның мемлекеттік қызметшілеріне еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге- 4 167 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
Н. Қызбергенов