О внесении изменений в решение районного маслихата от 5 января 2021 года № 369 "Об утверждении бюджета Нуринского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 10 сентября 2021 года № 61. Прекращено действие в связи с истечением срока
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внестив решение районного маслихата "Об утверждении бюджета Нуринского сельского округа на 2021-2023 годы"от 5 января 2021 года № 369 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7962) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Нуринского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 636,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –2 447 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 37 159,7 тысяч тенге;
2) затраты –39 893,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -256,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 256,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –256,7 тысяч тенге.".
пункт 4-1 изложить в новой редакции:

Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 369 "2021-2023 жылдарға арналған Нұра ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 61 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2021-2023 жылдарға арналған Нұра ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7962 болып тіркелген) № 369 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Нұра ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –39 636,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 447 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 теңге;
трансферттер түсімі – 37 159,7 мың теңге;
2) шығындар – 39 893,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -256,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 256,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 256,7 мың теңге.".
4-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"4-1. Учесть в бюджете Нуринского сельского округа на 2021 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
на разработку сметной документации работ по освещению улиц населенных пунктов- 1 000 тысяч тенге;
на разработку сметной документации на средний ремонт автомобильных дорог- 1 000 тысяч тенге;
на благоустройство населенных пунктов – 8648,7 тысяч тенге;
на внедрение новой системы оплаты труда государственных служащих местного исполнительного органа –6152 тысячи тенге.".

"4-1. 2021 жылға арналған Нұра ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
елді мекендердің көшелерін жарықтандыру жұмыстарының сметалық құжатын дайындауға -1 000 мың теңге;
автомобиль жолдарын орташа жөндеудің сметалық құжатын дайындауға- 1 000 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға-8648,7 мың теңге;
жергілікті атқарушы органның мемлекеттік қызметшілеріне еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге- 6 152 мың теңге.".