О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 5 января 2021 года № 370 "Об утверждении бюджета Тауипского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 10 сентября 2021 года № 62
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об утверждении бюджета Тауипского сельского округа на 2021-2023 годы" от 5 января 2021 года № 370 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7954) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тауипского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 25851 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 256 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 24 585 тысяч тенге;
2) затраты – 26528,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -677,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 677,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 370 "2021-2023 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 62 шешімі
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2021-2023 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7954 болып тіркелген) № 370 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –25 851 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 256 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 теңге;
трансферттер түсімі – 24 585 мың теңге;
2) шығындар – 26 528,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -677,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 677,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу –0теңге;

используемые остатки бюджетных средств –677,7 тысяч тенге.".
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть в бюджете Тауипского сельского округа на 2021 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
на внедрение новой системы оплаты труда государственных служащих местного исполнительного органа- 5 513 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 677,7 мың теңге.".
мынадай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2021 жылға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
жергілікті атқарушы органның мемлекеттік қызметшілеріне еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге - 5 513 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.