О внесении изменений в решение районного маслихата от 5 января 2021 года №371 "Об утверждении бюджета Жайсанбайского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 25 ноября 2021 года № 78. Прекращено действие в связи с истечением срока
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об утверждении бюджета Жайсанбайского сельского округа на 2021-2023 годы" от 5 января 2021 года № 371 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7951) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жайсанбайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 405 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 487 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 12 908 тысяч тенге;
2) затраты – 13 815,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -410,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 410,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 371 "2021-2023 жылдарға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қарашадағы № 78 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2021-2023 жылдарға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7951 болып тіркелген) № 371 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –13 405 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 487 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 12 908 мың теңге;
2) шығындар – 13 815,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -410,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 410,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств –410,8 тысяч тенге.".
пункт 5 исключить;
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете Жайсанбайского сельского округа на 2021 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
на внедрение новой системы оплаты труда государственных служащих местного исполнительного органа- 3 568 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 410,8 мың теңге.".
5-тармақ алынып тасталсын;
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
жергілікті атқарушы органның мемлекеттік қызметшілеріне еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге- 3 568 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.