О признании утратившим силу решения Каргалинского районного маслихата от 23 июля 2021 года № 54 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по Каргалинскому району на 2021 год"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 20 сентября 2021 года № 67
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу статьей 7 Каргалинского районного маслихата от 23 июля 2021 года № 54 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по Каргалинскому району на 2021 год".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата С. Аманжолов

Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 54 "Қарғалы ауданы бойынша 2021 жылға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 қыркүйектегі № 67 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 54 "Қарғалы ауданы бойынша 2021 жылға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы С. Аманжолов