О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 5 января 2021 года № 420 "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Курманова на 2021-2023 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 15 ноября 2021 года № 100. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Курманова на 2021-2023 годы" от 5 января 2021 года № 420 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7984) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа имени И. Курманова на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы -31 250,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -675 тысяч тенге;
неналоговые поступления -0тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0тенге;
поступления трансфертов -30 575,2 тысяч тенге;
2) затраты -31 393,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;

Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 420 "2021-2023 жылдарға арналған И. Құрманов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қарашадағы № 100 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған И. Құрманов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 420 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7984 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістеренгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған И. Құрманов атындағы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер -31 250,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 675 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0теңге;
трансферттер түсімі – 30 575,2 мың теңге;
2) шығындар – 31 393,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0теңге:
бюджеттік кредиттер -0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета -- 0тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 143,2 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0теңге;
қарыздарды өтеу – 0теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 143,2 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ерғалиев