О внесении изменений и дополнения в решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 8 января 2021 года № 437 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2021-2023 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 14 июля 2021 года № 45. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мартукский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 437 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8004) следующие изменения и дополнение:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 23 834 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 434 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 25 297,9 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 21 996 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 196 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 8 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 22 480,3 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 12 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 219 219 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 215 719 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 12 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 221 030,8 тысяч тенге;";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Учесть в бюджете Жайсанского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 2 044 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 16 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 33 552,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 202 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 350,8 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 16 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 33 881,7 тысяч тенге;";
пункт 18-1 изложить в новой редакции:
"18-1. Учесть в бюджете Каратогайского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 12 650,8 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 19 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 18 826 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 444 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 382 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 19 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 19 924 тысяч тенге;";
пункт 22 изложить в новой редакции:
"22. Учесть в бюджете Карачаевского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 1 312 тысяч тенге.";

Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 437 "2021-2023 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 шілдедегі № 45 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 437 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8004 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 23 834 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 400 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22 434 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 25 297,9 мың теңге;";
8 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 21 996 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 800 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 196 мың теңге;";
8 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 22 480,3 мың теңге;";
12 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 219 219 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 215 719 мың теңге;";
12 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 221 030,8 мың теңге;";
15 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2021 жылға арналған Жайсан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 2 044 мың теңге сомасында ескерілсін.";
16 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 33 552,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 202 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 350,8 мың теңге;";
16 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 33 881,7 мың теңге;";
18-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18-1. 2021 жылға арналған Қаратоғай ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 12 650,8 мың теңге сомасында ескерілсін.";
19 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 18 826 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 444 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 382 мың теңге;";
19 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 19 924 мың теңге;";
22 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"22. 2021 жылға арналған Қарашай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 1 312 мың теңге сомасында ескерілсін.";

подпункт 1) пункта 23 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 21 304 тысяч тенге:
налоговые поступления – 745 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 559 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 23 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 21 844,3 тысяч тенге;";
пункт 26 изложить в новой редакции:
"26. Учесть в бюджете Курмансайского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 2 532 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 27 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 27 506 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 906 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 27 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 28 416,5 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 30 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 469 732 тысяч тенге:
налоговые поступления – 36 497 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 433 235 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 30 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 471 778,4 тысяч тенге;";
пункт 33 изложить в новой редакции:
"33. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 336 695 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 34 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 28 227 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 727 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 34 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 28 584,5 тысяч тенге;";
пункт 36-1 исключить;
пункт 36-2 изложить в новой редакции:
"36-2. Учесть в бюджете Родниковского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 6 022 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 37 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 149 340 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 144 040 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 37 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 151 802,4 тысяч тенге;";
дополнить пунктом 40-1 следующего содержания:
"40-1. Учесть в бюджете Сарыжарского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 2 382 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 41 изложить в новой редакции:

23 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 21 304 мың теңге:
салықтық түсімдер – 745 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 559 мың теңге;";
23 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 21 844,3 мың теңге;";
26 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"26. 2021 жылға арналған Құрмансай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 2 532 мың теңге сомасында ескерілсін.";
27 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 27 506 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 600 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 906 мың теңге;";
27 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 28 416,5 мың теңге;";
30 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 469 732 мың теңге:
салықтық түсімдер – 36 497 мың теңге;
трансферттер түсімі – 433 235 мың теңге;";
30 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 471 778,4 мың теңге;";
33 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"33. 2021 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 336 695 мың теңге сомасында ескерілсін.";
34 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 28 227 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 727 мың теңге;";
34 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 28 584,5 мың теңге;";
36-1 тармақ алып тасталсын;
36-2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"36-2. 2021 жылға арналған Родников ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 6 022 мың теңге сомасында ескерілсін.";
37 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 149 340 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 144 040 мың теңге;";
37 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 151 802,4 мың теңге;";
келесі мазмұндағы 40-1 тармағымен толықтырылсын:
"40-1. 2021 жылға арналған Сарыжар ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 2 382 мың теңге сомасында ескерілсін.";
41 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:

"1) доходы – 160 764 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 525 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 158 239 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 41 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 160 957 тысяч тенге;".
2. Приложения 1, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Мартукского
районного маслихата
Т. Көлкебаев

"1) кірістер – 160 764 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 525 мың теңге;
трансферттер түсімі – 158 239 мың теңге;";
41 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 160 957 мың теңге;".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының хатшысы
Т. Көлкебаев