О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 550 "Об утверждении бюджета Кумсайского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 13 июля 2021 года № 71. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кумсайского сельского округа на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 550 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7912) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кумсайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 270 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 910 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступление от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 51 360 тысяч тенге;
2) затраты –53 027,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 550 "2021-2023 жылдарға арналған Құмсай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 шілдедегі № 71 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Құмсай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 550 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7912 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Құмсай ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға мынандай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 270 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 910 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 51 360 мың теңге;
2) шығындар –53 027,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -757,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 757,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 757,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Cекретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -757,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 757,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздар өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттың пайдаланатын қалдықтары – 757,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова