О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2020 года № 563 "Об утверждении бюджета Алтыкарасуского сельского округа на 2021–2023 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 13 июля 2021 года № 70. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджета Алтыкарасуского сельского округа на 2021–2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 563 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7948) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтыкарасуского сельского округа на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 312 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 040 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 140 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 30 132 тысяч тенге;
2) затраты – 32 454 ,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 142,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 142,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 142,4 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:

Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 563 "2021–2023 жылдарға арналған Алтықарасу ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 шілдедегі № 70 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған Алтықарасу ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 563 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7948 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған Алтықарасу ауылдық округ бюджеті, осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 312 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 040 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 140 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан– түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферт түсімдері – 30 132 мың теңге;
2) шығындар – 32 454,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -142,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру ( профицитін пайдалану) – 142,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 142,4 мың теңге.";
5–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"5. Учесть в бюджете Алтыкарасуского сельского округа на 2021 год поступления целевых текущих трансфертов в сумме 10 008 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Алтыкарасуского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 2021 года №

"5. 2021 жылға арналған Алтықарасу ауылдық округ бюджетіне 10 008 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Алтықарасу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы № шешіміне қосымша