О внесении изменений и дополнения в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2020 года № 570 "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2021–2023 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 13 июля 2021 года № 77. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2021–2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 570 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7956) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенкиякского сельского округа на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 226 666 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 960 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 202 706 тысяч тенге;
2) затраты – 227 119,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -453,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 453,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 453,9 тысяч тенге.";

Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 570 "2021–2023 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 шілдедегі № 77 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 570 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7956 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 226 666 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 960 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 202 706 мың теңге;
2) шығындар – 227 119,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -453,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 453,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 453,9 мың теңге.";

дополнить пунктом 4–1 следующего содержания:
"4–1. Учесть в бюджете Кенкиякского сельского округа на 2021 год поступления целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 132 326 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Кенкиякского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.

мынадай мазмұндағы 4–1 тармақпен толықтырылсын:
"4–1. 2021 жылға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджеттен 132 326 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Кеңқияқ ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.