О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2020 года № 565 "Об утверждении бюджета Кенестуского сельского округа на 2021–2023 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 ноября 2021 года № 116. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2020 года № 565 "Об утверждении бюджета Кенестуского сельского округа на 2021–2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7959) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенестуского сельского округа на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 80 272 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 050 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 350 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 76 872 тысяч тенге;
2) затраты – 80 488,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 216,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 216,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 216,2 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 565 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 қарашадағы № 116 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 565 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7959 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 80 272 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 050 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 76 872 мың теңге;
2) шығындар – 80 488,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –
0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -216,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
216,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 216,2 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"5. Учесть в бюджете Кенестуского сельского округа на 2021 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 20 598 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Кенестуского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 30 ноября 2021 года № 116

"5. 2021 жылға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетіне аудандық Бюджеттен 20 598 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Кеңестуы ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 қарашадағы
№ 116 шешіміне қосымша