О внесении изменений и дополнений в решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2020 года № 480 "Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2021-2023 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 16 сентября 2021 года № 80. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2020 года № 480 "Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7978) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Уилского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 221 586 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 999 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 328 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 210 259 тысяч тенге;
2) затраты – 222 511,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
5) дефицит (профицит) бюджета – -925,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 925,1 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 925,1 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 855 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 705 тысяч тенге;
неналоговое поступления – 207 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60 943 тысяч тенге;
2) затраты – 64 439,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 584,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 584,9 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1 584,9 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Коптогайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 903 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 912 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70 тысяч тенге;

Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 480 "2021-2023 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 қыркүйектегі № 80 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 480 "2021-2023 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7978 тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 221 586 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 999 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 328 мың теңге;
трансферттер түсімі – 210 259 мың теңге;
2) шығындар – 222 511,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -925,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 925,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 925,1 мың теңге.".
3-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округ бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 62 855 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 705 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 207 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60 943 мың теңге;
2) шығындар – 64 439,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 584,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 584,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 584,9 мың теңге.".
5-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Көптоғай ауылдық округ бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 33 903 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 912 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70 мың теңге;

поступления трансфертов – 31 921 тысяч тенге;
2) затраты – 34 005,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
5) дефицит (профицит) бюджета – -102,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102,6 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 102,6 тысяч тенге.".
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 159 639 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 653 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 185 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 157 801 тысяч тенге;
2) затраты – 160 083,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
5) дефицит (профицит) бюджета – -444,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 444,7 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 444,7 тысяч тенге.".
Дополнить пунктом 8-2 следующего содержания:
"8-2. Учесть в бюджете сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 78 972 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі".".
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Караойского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 154 921 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 083 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 47 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 153 791 тысяч тенге;
2) затраты – 155 034,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
5) дефицит (профицит) бюджета – -113,4 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 113,4 тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 113,4 тысяч тенге.".
Дополнить пунктом 10-2 следующего содержания:
"10-2. Учесть в бюджете Караойского сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:

трансферттер түсімі – 31 921 мың теңге;
2) шығындар – 34 005,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -102,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 102,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 102,6 мың теңге.".
7-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. 2021-2023 жылдарға арналған Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округ бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 159 639 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 653 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 185 мың теңге;
трансферттер түсімі – 157 801 мың теңге;
2) шығындар – 160 083,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -444,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 444,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 444,7 мың теңге.".
Келесі мазмұндағы 8-2 тармағымен толықтырылсын:
"8-2. 2021 жылға арналған Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 78 972 мың теңге.".
9-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"9. 2021-2023 жылдарға арналған Қараой ауылдық округ бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 154 921 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 083 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 47 мың теңге;
трансферттер түсімі – 153 791 мың теңге;
2) шығындар – 155 034,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -113,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 113,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 113,4 мың теңге.".
Келесі мазмұндағы 10-2 тармағымен толықтырылсын:
"10-2. 2021 жылға арналған Қараой ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:

1) 101 322 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі".".
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Сарбийского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 160 728 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 300 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 159 358 тысяч тенге;
2) затраты – 161 523,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
5) дефицит (профицит) бюджета – -795,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 795,4 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 795,4 тысяч тенге.".
Дополнить пунктом 12-2 следующего содержания:
"12-2. Учесть в бюджете Сарбийского сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 103 277 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі".".
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Кайындинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 299 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 155 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 85 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 059 тысяч тенге;
2) затраты – 33 367,1 тысяч тенге;

1) "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 101 322 мың теңге.".
11-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"11. 2021-2023 жылдарға арналған Сарбие ауылдық округ бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 160 728 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70 мың теңге;
трансферттер түсімі – 159 358 мың теңге;
2) шығындар – 161 523,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -795,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 795,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 795,4 мың теңге.".
Келесі мазмұндағы 12-2 тармағымен толықтырылсын:
"12-2. 2021 жылға арналған Сарбие ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 103 277 мың теңге.".
13-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"13. 2021-2023 жылдарға арналған Қайынды ауылдық округ бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 33 299 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 155 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 85 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 059 мың теңге;
2) шығындар – 33 367,1 мың теңге;