Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2022-2024 годы
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2021 года № 110. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Уилского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 379 346,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 686 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 635 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 368 025,7 тысяч тенге;
2) затраты – 383 455,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 108,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 108,8 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 4 108,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 15.11.2022 № 189 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть в бюджете Уилского сельского округа на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 76 048 тысяч тенге.
3. Учесть в бюджете Уилского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
1) 1 642 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 15.11.2022 № 189 (вводится в действие с 01.01.2022).
3-1. Учесть в бюджете Уилского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 2 909 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 14.06.2022 № 158 (вводится в действие с 01.01.2022); в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 15.11.2022 № 189 (вводится в действие с 01.01.2022).

2022-2024 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 110 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 379 346,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 686 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 635 мың теңге;
трансферттер түсімі – 368 025,7 мың теңге;
2) шығындар – 383 455,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 108,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 108,8 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 108,8 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 189 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 76 048 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 1 642 мың теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 189 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-1. 2022 жылға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 2 909 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 14.06.2022 № 158 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 189 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Учесть в бюджете Уилского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
1) 90 361 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 15.11.2022 № 189 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Учесть в бюджете Уилского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
1) 160 558 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 15.11.2022 № 189 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Утвердить бюджет сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 326,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 975 тысяч тенге;
неналоговое поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 39 351,8 тысяч тенге;
2) затраты – 41 765,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -438,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 438,4 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 438,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 15.11.2022 № 189 (вводится в действие с 01.01.2022).
7. Учесть в бюджете сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 30 268 тысяч тенге.
8. Учесть в бюджете сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
1) 513 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 02.09.2022 № 180 (вводится в действие с 01.01.2022).
8-1. Учесть в бюджете сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 596 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.

4. 2022 жылға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 90 361 мың теңге.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 189 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2022 жылға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 160 558 мың теңге.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 189 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2022-2024 жылдарға арналған Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округ бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 41 326,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 975 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 39 351,8 мың теңге;
2) шығындар – 41 765,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -438,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 438,4 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 438,4 мың теңге.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 189 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2022 жылға арналған Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 30 268 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
8. 2022 жылға арналған Шығынақ Берсиев атындағы ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 513 мың теңге.
Ескерту. 8 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 02.09.2022 № 180 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
8-1. 2022 жылға арналған Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 596 мың теңге.

1) доходы – 233 749,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 530 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 795 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 230 424,1 тысяч тенге;
2) затраты – 233 869,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -120 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 120 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 120 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 15.11.2022 № 189 (вводится в действие с 01.01.2022).
13. Учесть в бюджете Коптогайского сельского округа на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 36 754 тысяч тенге.
14. Учесть в бюджете Коптогайского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 90 098 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
2) 582 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
Сноска. Пункт 14 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 02.09.2022 № 180 (вводится в действие с 01.01.2022).
14-1. Учесть в бюджете Коптогайского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
1) 15 774 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі".
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-1 в соответствии в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 14.06.2022 № 158 (вводится в действие с 01.01.2022).
15. Учесть в бюджете Коптогайского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
1) 444 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 02.09.2022 № 180 (вводится в действие с 01.01.2022).
16. Учесть в бюджете Коптогайского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:

1) кірістер – 233 749,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 530 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 795 мың теңге;
трансферттер түсімі – 230 424,1 мың теңге;
2) шығындар – 233 869,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -120 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 120 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 120 мың теңге.
Ескерту. 12 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 189 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2022 жылға арналған Көптоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 36 754 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
14. 2022 жылға арналған Көптоғай ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 90 098 мың теңге;
2) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 582 мың теңге.
Ескерту. 14 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 02.09.2022 № 180 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
14-1. 2022 жылға арналған Көптоғай ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 15 774 мың теңге.
Ескерту. Шешім 14-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 14.06.2022 № 158 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2022 жылға арналған Көптоғай ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 444 мың теңге.
Ескерту. 15 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 02.09.2022 № 180 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2022 жылға арналған Көптоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:

1) 40 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі".
17. Утвердить бюджет Сарбийского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 749 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 345 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 422 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 982 тысяч тенге;
2) затраты – 49 600,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 851,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 851,8 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 1 851,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 15.11.2022 № 189 (вводится в действие с 01.01.2022).
18. Учесть в бюджете Сарбийского сельского округа на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 34 629 тысяч тенге.
19. Учесть в бюджете Сарбийского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
1) 628 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 02.09.2022 № 180 (вводится в действие с 01.01.2022).
19-1. Учесть в бюджете Коптогайского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 725 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
Сноска. Решение дополнено пунктом 19-1 в соответствии в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 14.06.2022 № 158 (вводится в действие с 01.01.2022); в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 02.09.2022 № 180 (вводится в действие с 01.01.2022).
20. Утвердить бюджет Кайындинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 845,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 192 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;

1) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 40 мың теңге.
17. 2022-2024 жылдарға арналған Сарбие ауылдық округ бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 47 749 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 345 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 422 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 982 мың теңге;
2) шығындар – 49 600,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 851,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 851,8 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 851,8 мың теңге.
Ескерту. 17 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 189 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2022 жылға арналған Сарбие ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 34 629 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. 2022 жылға арналған Сарбие ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 628 мың теңге.
Ескерту. 19 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 02.09.2022 № 180 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
19-1. 2022 жылға арналған Сарбие ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 725 мың теңге.
Ескерту. Шешім 19-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 14.06.2022 № 158 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 02.09.2022 № 180 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2022-2024 жылдарға арналған Кайынды ауылдық округ бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 46 845,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 192 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 мың теңге;

поступления трансфертов – 45 638,5 тысяч тенге;
2) затраты – 47 134,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -289,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 289,1 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 289,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 20 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 15.11.2022 № 189 (вводится в действие с 01.01.2022).
21. Учесть в бюджете Кайындинского сельского округа на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 38 631 тысяч тенге.
22. Учесть в бюджете Кайындинского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
1) 631 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
Сноска. Пункт 22 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 02.09.2022 № 180 (вводится в действие с 01.01.2022).
22-1. Учесть в бюджете Коптогайского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 684 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
Сноска. Решение дополнено пунктом 22-1 в соответствии в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 14.06.2022 № 158 (вводится в действие с 01.01.2022); в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 02.09.2022 № 180 (вводится в действие с 01.01.2022).
23. Учесть в бюджете Кайындинского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
1) 7 560 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов.
Сноска. Пункт 23 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 14.06.2022 № 158 (вводится в действие с 01.01.2022).
24. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 003,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 363 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 680 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 960,3 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 45 638,5 мың теңге;
2) шығындар – 47 134,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -289,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 289,1 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 289,1 мың теңге.
Ескерту. 20 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 189 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
21. 2022 жылға арналған Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 38 631 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
22. 2022 жылға арналған Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 631 мың теңге.
Ескерту. 22 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 02.09.2022 № 180 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
22-1. 2022 жылға арналған Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 684 мың теңге.
Ескерту. Шешім 22-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 14.06.2022 № 158 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 02.09.2022 № 180 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. 2022 жылға арналған Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға – 7 560 мың теңге.
Ескерту. 23 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 14.06.2022 № 158 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2022-2024 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округ бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 55 003,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 363 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 680 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 960,3 мың теңге;

25. Учесть в бюджете Саралжинского сельского округа на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 32 615 тысяч тенге.
26. Учесть в бюджете Уилского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
1) 604 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.

25. 2022 жылға арналған Саралжын ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 32 615 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
26. 2022 жылға арналған Саралжын ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 604 мың теңге.

Сноска. Пункт 26 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 02.09.2022 № 180 (вводится в действие с 01.01.2022).
26-1. Учесть в бюджете Саралжинского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 534 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.

Ескерту. 26 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 02.09.2022 № 180 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
26-1. 2022 жылға арналған Саралжын ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 534 мың теңге.

Сноска. Решение дополнено пунктом 26-1 в соответствии в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 14.06.2022 № 158 (вводится в действие с 01.01.2022); в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 02.09.2022 № 180 (вводится в действие с 01.01.2022).
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата: С. Г. Займолдин
Приложение 1 к решению Уилского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 110
Бюджет Уилского сельского округа на 2022 год

Ескерту. Шешім 26-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 14.06.2022 № 158 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 02.09.2022 № 180 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
27. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы: С. Ғ. Займолдин
Ойыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 110 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Ойыл ауылдық округ бюджеті