О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 615 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 15 сентября 2021 года № 96
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года №615 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7882) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бозойского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы –39063,0 тысяч тенге:
налоговые поступления –11731,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 486,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26846,0 тысяч тенге;
2) затраты - 46033,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -6970,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6970,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6970,0 тенге.";

Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 615 "2021-2023 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 96 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 615 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7882 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Бозой ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 39063,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11731,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –486,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26846,0 мың теңге;
2) шығындар – 46033,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6970,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 6970,0 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6970,0 мың теңге.";

дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть в бюджете Бозойского сельского округа на 2021 год из областного бюджета текущий целевой трансферт в сумме 11112,0 тысяч тенге на внедрение новой системы оплаты труда государственных служащих.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющий обязанности секретаря
Шалкарского районного маслихата
С. Жоламанов

мынадай мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. Ауылдық округтің 2021 жылға арналған бюджетіне облыстық бюджеттен жергілікті атқарушы органның мемлекеттік қызметшілеріне еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге 11112,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
С. Жоламанов