О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 616 "Об утверждении бюджета Есет Котибарулы сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 15 сентября 2021 года № 97
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года "Об утверждении бюджета Есет Котибарулы сельского округа на 2021-2023 годы" № 616 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7881) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Есет Котибарулы сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36156,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1104,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 35052,8 тысяч тенге;
2) затраты - 37281,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1124,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1124,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1124,5 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. В соответствии с решением Шалкарского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №605 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2021-2023 годы" учесть в бюджете Есет Котибарулы сельского округа на 2021 год из районного бюджета следующие текущие целевые трансферты:
на текущие расходы – 5264,0 тысяч тенге;
на благоустройство населенных пунктов – 5843,8 тысяч тенге.
Распределение сумм целевых текщих трансфертов определяется на основании решения акима Есет Котибарулы сельского округа.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:

Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 616 "2021-2023 жылдарға арналған Есет Көтібарұлы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 97 шешімі
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Есет Көтібарұлы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" № 616 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7881 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Есет Көтібарұлы ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 36156,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1104,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 35052,8 мың теңге;
2) шығындар – 37281,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1124,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1124,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1124,5 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 605 "2021-2023 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне сәйкес аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған Есет Көтібарұлы ауылдық округ бюджетіне мынадай ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін:
ағымдағы шығындарға - 5264,0 мың теңге;
елді мекендерді көркейтуге – 5843,8 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттің сомасын бөлу Есет Көтібарұлы ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
мынадай мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:

"5-1. Учесть в бюджете Есет Котибарулы сельского округа на 2021 год поступление текущих целевых трансфертов из областного бюджета:
на внедрение новой системы оплаты труда государственных служащих местного исполнительного органа- 9291,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющий обязанности секретаря
Шалкарского районного маслихата
С. Жоламанов

"5-1. Ауылдық округтің 2021 жылға арналған бюджетіне облыстық бюджеттен жергілікті атқарушы органның мемлекеттік қызметшілеріне еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге 9291,0мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
С. Жоламанов