О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 622 "Об утверждении бюджета Шалкарского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 15 сентября 2021 года № 103. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года "Об утверждении бюджета Шалкарского сельского округа на 2021-2023 годы" от № 622 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7877) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шалкарского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30566,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1240,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 29326,0 тысяч тенге;
2) затраты - 31114,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -548,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 548,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 548,3 тысяч тенге.";

Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 622 "2021-2023 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 103 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" № 622 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7877 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 30566,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1240,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 29326,0 мың теңге;
2) шығындар – 31114,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -548,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 548,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 548,3 мың теңге.".

дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2021 год поступление текущего целевого трансферта из областного бюджета на внедрение новой системы оплаты труда государственных служащих местного исполнительного органа 7918,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющий обязанности секретаря
Шалкарского районного маслихата
С. Жоламанов

мынадай мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. Ауылдық округтің 2021 жылға арналған бюджетіне облыстық бюджеттен жергілікті атқарушы органның мемлекеттік қызметшілеріне еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге 7918,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
С. Жоламанов