О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 616 "Об утверждении бюджета Есет Котибарулы сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 23 ноября 2021 года № 126
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года "Об утверждении бюджета Есет Котибарулы сельского округа на 2021-2023 годы" № 616 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7881) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Есет Котибарулы сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37918,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1104,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления трансфертов - 36814,8 тысяч тенге;
2) затраты - 39043,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1124,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1124,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1124,5 тысяч тенге.";
в пункте 5:
в абзаце втором:

Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 616 "2021-2023 жылдарға арналған Есет Көтібарұлы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 қарашадағы № 126 шешімі
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Есет Көтібарұлы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" № 616 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7881 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Есет Көтібарұлы ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 37918,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1104,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 36814,8 мың теңге;
2) шығындар – 39043,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1124,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1124,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1124,5 мың теңге.";
5 тармақта:
екінші абзацында:

цифры "5264,0" заменить цифрами "7026,0";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 23 ноября 2021 года № 126
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 616
Бюджет Есет Котибарулы сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"5264,0" сандары "7026,0" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 қарашадағы № 126 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 616 шешіміне 1- қосымша
2021 жылға арналған Есет Көтібарұлы ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер