О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 617 "Об утверждении бюджета Жанаконысского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 23 ноября 2021 года № 127
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года "Об утверждении бюджета Жанаконысского сельского округа на 2021-2023 годы" № 617 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7885) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "35583,1" заменить цифрами "36430,1";
поступления трансфертов – цифры "34457,1" заменить цифрами "35304,1";
в подпункте 2):
затраты – цифры "36925,9" заменить цифрами "37772,9";
в пункте 5:
в абзаце втором:

Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 617 "2021-2023 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 қарашадағы № 127 шешімі
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" № 617 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7885 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "35583,1" сандары "36430,1" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "34457,1" сандары "35304,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "36925,9" сандары "37772,9" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацында:

цифры "4815,0" заменить цифрами "5662,0";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 23 ноября 2021 года № 127
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 617
Бюджет Жанаконысского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"4815,0" сандары "5662,0" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1– қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 қарашадағы № 127 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 617 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер