О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 618 "Об утверждении бюджета Кишикумского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 23 ноября 2021 года № 128
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года "Об утверждении бюджета Кишикумского сельского округа на 2021-2023 годы" № 618 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7900) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кишикумского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 40748,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2711,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 118,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 37919,7 тысяч тенге;
2) затраты - 44773,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4024,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4024,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4024,3 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 618 "2021-2023 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 қарашадағы № 128 шешімі
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 618 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7900 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 40748,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2711,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –118,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 37919,7 мың теңге;
2) шығындар – 44773,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -4024,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4024,3 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4024,3 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"5. Предусмотреть в бюджете сельского округа на 2021 год из районного бюджета текущий целевой трансферт в сумме 15335,0 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Кишикумского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев

"5. 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 15335,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттің сомасын бөлу Кішіқұм ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихатының хатшысы С. Бигеев