О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 619 "Об утверждении бюджета Кауылжырского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 23 ноября 2021 года № 129
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года "Об утверждении бюджета Кауылжырского сельского округа на 2021-2023 годы" № 619 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7880) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Кауылжырского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 43792,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2766,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40971,0 тысяч тенге;
2) затраты - 45994,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2202,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2202,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2202,0 тенге.";
в пункте 5:
в абзаце первом:

Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 619 "2021-2023 жылдарға арналған Қауылжыр ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 қарашадағы № 129 шешімі
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Қауылжыр ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" № 619 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7880 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қауылжыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43792,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2766,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 55,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 40971,0 мың теңге;
2) шығындар – 45994,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2202,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2202,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2202,0 мың теңге.";
5 тармақта:
бірінші абзацында:

цифры "13648,0" заменить цифрами "14696,0";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 23 ноября 2021 года № 129
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 619
Бюджет Кауылжырского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"13648,0" сандары "14696,0" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 қарашадағы № 129 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 619 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Қауылжыр ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер