О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2022-2024 годы
Решение Капшагайского городского районного маслихата Алматинской области от 28 декабря 2021 года № 17-52.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Заречного сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 103 183 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 627 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 91 556 тысяч тенге;
2)затраты 106 018 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 2 835 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 835 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 835 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Конаев Алматинской области от 06.12.2022 № 33-95 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 156 619 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 13 025 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 143 594 тысячи тенге;
2)затраты 163 403 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 6 784 тысячи тенге;

Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-52 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1- бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 103 183 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11 627 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 91 556 мың теңге;
2)шығындар 106 018мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 835 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 835 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 835 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 06.12.2022 № 33-95 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022-2024 жылдарға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 156 619 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13 025 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 143 594 мың теңге, оның ішінде:
2)шығындар 163 403 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 784 мың теңге;

6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 784 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 6 784 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата города Конаев Алматинской области от 06.12.2022 № 33-95 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Капшагайского городского маслихата С. Нурсолтанова

6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 784 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 6 784 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 06.12.2022 № 33-95 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихатының хатшысы С. Нұрсолтанова

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 4 к решению Капшагайского городского маслихата от 28 декабря 2021 года № 17-52
Бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения маслихата города Конаев Алматинской области от 06.12.2022 № 33-95 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-52 шешіміне 4-қосымша
2022 жылға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 4 - қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 06.12.2022 № 33-95 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
Сыныбы
мың
Ішкісыныбы
Атауы
теңге
І. Кірістер