О бюджете сельского округа города Текели на 2022-2024 годы
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 28 декабря 2021 года № 12-62.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Рудничного сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 43 431 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 782 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 39 649 тысячи тенге;
2) затраты 46 444 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 013 тысячи тенге;

Текелі қаласының ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12-62 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 2-тармағымен.
ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 43 431 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 782 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 39 649 мың теңге;
2) шығындар 46 444 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 013 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 013 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 013 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Текелийского городского маслихата области Жетісу от 12.12.2022 № 22-115 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Текелийского городского маслихата Н. Калиновский

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 013 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 3 013 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 12.12.2022 № 22-115 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының хатшысы Н. Калиновский

Приложение 1 утвержденное решением Текелийского городского маслихата от 28 декабря 2021 года № 12-62 "О бюджете сельского округа города Текели на 2022-2024 годы"
Бюджет Рудничного сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Текелийского городского маслихата области Жетісу от 12.12.2022 № 22-115 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Класс
Сумма
Подкласс
(тысяч тенге)
Наименование

Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "Текелі қаласының ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-62 шешімімен бекітілген 1-қосымша
2022 жылға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда – Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 12.12.2022 № 22-115 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы Атауы