О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 11 января 2021 года № 82-1 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2021-2023 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 3 сентября 2021 года № 13-1
Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2021-2023 годы" от 22 января 2021 года № 82-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5879) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ушарал на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 196 925 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 127 111 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 69 814 тысячи тенге;
2) затраты 223 646 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 26 721 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 26 721 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 26 721 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 57 928 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 29 139 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 28 789 тысяч тенге;
2) затраты 69 669 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 11 741 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 11 741 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

Алакөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтарындағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 82-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 қыркүйектегі № 13-1 шешімі
Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 22 қаңтарындағы № 82-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5879 болып тіркелген) шешімінің келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Үшарал қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 196 925 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 127 111 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 69 814 мың теңге;
2) шығындар 223 646 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 26 721 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 26 721 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 26 721 мың теңге.";
"2. Қабанбай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 57 928 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 29 139 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 28 789 мың теңге;
2) шығындар 69 669 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11 741 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 11 741 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 428 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 428 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 428 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Теректинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 28 047 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 439 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 20 608 тысяч тенге;
2) затраты 28 727 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 680 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 680 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 680 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Жагатальского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 26 402 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 163 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 21 239 тысяч тенге;
2) затраты 28 819 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 417 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 417 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 417 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Кольбайского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 428 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 428 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 428 мың теңге.";
"6. Теректі ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28 047 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 439 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 20 608 мың теңге;
2) шығындар 28 727 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 680 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 680 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 680 мың теңге.";
"7. Жағатал ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 402 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 163 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 21 239 мың теңге;
2) шығындар 28 819 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 417 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 417 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 417 мың теңге.";
"8. Көлбай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 265 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 265 тысяч тенге.";
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 265 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 265 мың теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.