О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2022-2024 годы
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 30 декабря 2021 года № 19-1.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 25 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Алакольского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Ушарал на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 213 353 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 146 848 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 66 505 тысячи тенге, в том числе;
2) затраты 225 095 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 11 742 тысячитенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 11 742 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 11 742 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Алакольского районного маслихата области Жетісу от 18.11.2022 № 35-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 80 213 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 61 524 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 18 689 тысяч тенге, в том числе;
2) затраты 114 161 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 33 948 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 33 948 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 33 948 тысяч тенге.

Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 19-1 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 25-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үшарал қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 213 353 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 146 848 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 66 505 мың теңге, оның ішінде;
2) шығындар 225 095 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11 742 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 11 742 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 11 742 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 18.11.2022 № 35-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2.Қабанбай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 80 213 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 61 524 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 18 689 мың теңге, оның ішінде;
2) шығындар 114 161 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 33 948 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 33 948 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 33 948 мың теңге.