О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2022-2024 годы
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 30 декабря 2021 года № 22-60.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 11 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Уштобе на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 191 241 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 103 855 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 87 386 тысяч тенге;
2) затраты 191 241 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Каратальского районного маслихата области Жетісу от 09.12.2022 № 39-100 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Бастобинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 58 450 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 852 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 45 598 тысячи тенге;
2) затраты 58 450 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.

Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 22-60 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 11-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Үштөбе қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 191 241 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 103 855 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 87 386 мың теңге;
2) шығындар 191 241 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 09.12.2022 № 39-100 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022-2024 жылдарға арналған Бастөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 58 450 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12 852 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 45 598 мың теңге;
2) шығындар 58 450 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.

Сноска. Пункт 2 в редакции решения Каратальского районного маслихата области Жетісу от 09.12.2022 № 39-100 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 55 411 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 50 911 тысяч тенге;
2) затраты 55 424 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 13 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 13 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Каратальского районного маслихата области Жетісу от 09.12.2022 № 39-100 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Утвердить бюджет сельского округа Жолбарыс батыра на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 57 658 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 090 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 52 568 тысяч тенге;
2) затраты 57 660 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Каратальского районного маслихата области Жетісу от 09.12.2022 № 39-100 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Утвердить бюджет Ескельдинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 55 844 тысячи тенге, в том числе:

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 09.12.2022 № 39-100 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2022-2024 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 55 411 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 50 911 мың теңге;
2) шығындар 55 424 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 13 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 13 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 09.12.2022 № 39-100 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022-2024 жылдарға арналған Жолбарыс батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 57 658 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 090 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 52 568 мың теңге;
2) шығындар 57 660 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 09.12.2022 № 39-100 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2022-2024 жылдарға арналған Ескелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 55 844 мың теңге, оның ішінде:

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
5066
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
5066
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
5066
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
5066
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы

3. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетное кредиты
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс

3. Таза бюджеттік кредит беру
0
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
Мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып