О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 11 января 2021 года № 68-387 "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2021-2023 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 8 сентября 2021 года № 11-58
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2021-2023 годы" от 11 января 2021 года № 68-387 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 5880) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтынемелского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 45 909 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 273 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 38 636 тысяч тенге;
2) затраты 49 622 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 713 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 713 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 713 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жайнак батырского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 48 878 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 611 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 42 267 тысяч тенге;
2) затраты 50 372 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе: бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 494 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 494 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 68-387 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қыркүйектегі № 11-58 шешімі
ШЕШТІ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 68-387 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5880 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Алтынемел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 45 909 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 273 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 38 636 мың теңге;
2) шығындар 49 622 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 713 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 713 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 713 мың теңге.";
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Жайнақ батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 48 878 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 611 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 42 267 мың теңге;
2) шығындар 50 372 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 494 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 494 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств 1 494 тысячи тенге.";
"3. Утвердить бюджет Когалинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 53 080 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 17 749 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 35 331 тысяча тенге;
2) затраты 53 814 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 734 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 734 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 734 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Талдыбулакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 43 031 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 546 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 37 485 тысяч тенге;
2) затраты 44 410 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 379 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 379 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 379 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Шубарского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 55 269 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 378 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 48 891 тысяча тенге;
2) затраты 56 378 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 494 мың теңге.";
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Қоғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 53 080 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 17 749 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 35 331 мың теңге;
2) шығындар 53 814 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 734 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 734 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 734 мың теңге.";
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Талдыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 43 031 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 546 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 37 485 мың теңге;
2) шығындар 44 410 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 379 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 379 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 379 мың теңге.";
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Шұбар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 55 269 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 378 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 48 891 мың теңге;
2) шығындар 56 378 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 и 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кербулакского
районного маслихата К.Бекиев
Приложение 1 к решению Кербулакский районный маслихат от 8 сентября 2021 года № 11-58
Приложение 1 к решению Кербулакского районного маслихата от 11 января 2021 года № 63-387
Бюджет Алтынемелского сельского округа на 2021 год
Категория Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
1. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 және 43-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы Қ.Бекиев
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қыркүйектегі № 11-58 шешіміне 1-қосымша
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 68-387 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Алтынемел ауылдық округінің бюджеті
Санаты Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
1. Кірістер