О признании утратившим силу решения маслихата Коксуского района "О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Коксуского района" от 27 января 2015 года № 39-1
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 1 сентября 2021 года № 11-3
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Коксуского района "О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Коксуского района" от 27 января 2015 года № 39-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3017).
Секретарь маслихата Коксуского района А. Досымбеков

Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 39-1 "Көксу ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау көрсету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 11-3 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау көрсету туралы" 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 39-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3017 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Көксу ауданы мәслихатының хатшысы А. Досымбеков