О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 13 января 2021 года № 94-360 "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2021-2023 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 13 декабря 2021 года № 13-60
Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2021-2023 годы" от 13 января 2021 года № 94-360 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5871) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Саркан на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 280 887 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 85 699 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 195 188 тысяч тенге;
2) затраты 287 277 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6390 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6390 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 6390 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Алмалинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 42 100 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 376 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 30 724 тысячи тенге;
2) затраты 46 983 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 883 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 883 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

Сарқан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 94-360 "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 13-60 шешімі
Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 94-360 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5871 болып тіркелген) шешімінің келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Сарқан қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 280 887 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 85 699 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 195 188 мың теңге;
2) шығындар 287 277 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 390 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 390 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 6 390 мың теңге.";
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Алмалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 42 100 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11 376 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 30 724 мың теңге;
2) шығындар 46 983 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 883 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 883 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств 4 883 тысячи тенге.";
"3. Утвердить бюджет Аманбоктерского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 26 140 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 924 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 24 866 тысяч тенге;
2) затраты 26 643 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 503 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 503 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 503 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 52 165 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 132 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 49 033 тысячи тенге;
2) затраты 52 165 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Бакалинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 29 885 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 346 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 26 539 тысяч тенге;
2) затраты 30 938 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 883 теңге.";
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Аманбөктер ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 140 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 924 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 24 866 мың теңге;
2) шығындар 26 643 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 503 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 503 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 503 мың теңге.";
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 52 165 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 132 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 49 033 мың теңге;
2) шығындар 52 165 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.";
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Бақалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 29 885 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 346 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 26 539 мың теңге;
2) шығындар 30 938 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 159 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 159 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению соответственно.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Сарканского районного маслихата М. Разбеков

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 159 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 159 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихат хатшысы М. Разбеков

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
372
051
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
372
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
0
Категория
Cумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-6 390
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
6 390
8
Используемые остатки бюджетных средств
6 390
01
Остатки бюджетных средств
6 390
1
Свободные остатки бюджетных средств
6 390
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Сарканского районного маслихата от 13 декабря 2021 года № 13-60
Приложение 4 к решению Сарканского районного маслихата от 13 января 2021 года № 94-360
Бюджет Алмалинского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
372
051
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
372
Санаты
Cомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
ІV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Cомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Cомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-6 390
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
6 390
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
6 390
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
6 390
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
6 390
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Сарқан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 13-60 шешіміне 2-қосымша
Сарқан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 94-360 шешіміне 4-қосымша
Алмалы ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер