О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2022-2024 годы
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 31 декабря 2021 года № 15-64.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 15 настоящего решения.
1) доходы 281 508 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 109 238 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 172 270 тысяч тенге;
2) затраты 282 243 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 735 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 735 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 735 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Сарканского районного маслихата области Жетісу от 05.12.2022 № 33-123 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Алмалинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 61 459 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 660 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 49 799 тысяч тенге;
2) затраты 62 635 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 176 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 176 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 176 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Сарканского районного маслихата области Жетісу от 05.12.2022 № 33-123 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет Аманбоктерского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 15-64 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 15-тармағымен.
Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Сарқан қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
) кірістер 281 508 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 109 238 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 172 270 мың теңге;
2) шығындар 282 243 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге,
оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 735 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 735 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 735 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 05.12.2022 № 33-123 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022-2024 жылдарға арналған Алмалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 61 459 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11 660 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 49 799 мың теңге;
2) шығындар 62 635 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге,
оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 176 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 176 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 176 теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 05.12.2022 № 33-123 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2022-2024 жылдарға арналған Аманбөктер ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 13 в редакции решения Сарканского районного маслихата области Жетісу от 16.11.2022 № 32-119 (вводится в действие с 01.01.2022).
14. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, бюджета, аграрной сферы, земельных отношений, развития предпринимательства и туризма".
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Сарканского районного маслихата М. Разбеков

Ескерту. 13 - тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 16.11.2022 № 32-119 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет, аграрлық сала, жер қатынастары, экология, кәсіпкерлікті дамыту және туризм мәселелер жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
15. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының хатшысы М. Разбеков

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
2
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
0
Категория
Cумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-1176
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1176
8
Используемые остатки бюджетных средств
1176
01
Остатки бюджетных средств
1176
1
Свободные остатки бюджетных средств
1176
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Приложение 5 к решению Сарканского районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 15-64
Бюджет Алмалинского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
2
Санаты
Cомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
ІV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Cомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Cомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-1176
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1176
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
1176
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1176
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1176
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Сарқан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 15-64 шешіміне 5-қосымша
Алмалы ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер