О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 11 января 2021 года № 70-287 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2021-2023 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 3 декабря 2021 года № 15-55
Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2021-2023 годы" от 11 января 2021 года № 70-287 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5877) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Талгар на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
доходы 631 673 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 558 086 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 73 587 тысяч тенге;
2) затраты 679 766 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 48 093 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 48 093 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге; погашение займов 0 тенге; используемые остатки бюджетных средств 48 093 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
доходы 133 028 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 92 554 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 40 474 тысячи тенге;
2) затраты 146 406 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 13 381 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 13 381 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге; погашение займов 0 тенге; используемые остатки бюджетных средств 13 381 тысяча тенге.";

Талғар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 70-287 "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 15-55 шешімі
Талғар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Талғар аудандық маслихатының "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 70-287 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 5877 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Талғар қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 631 673 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 558 086 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 73 587 мың теңге;
2) шығындар 679 766 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 48 093 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін
пайдалану) 48 093 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 48 093 мың теңге.";
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Алатау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 133 028 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 92 554 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 40 474 мың теңге;
2) шығындар 146 406 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 13 378 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін
пайдалану) 13 378 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 13 381 мың теңге.";

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 931 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 931 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге; используемые остатки бюджетных средств 3 931 тысяча тенге.";
"6. Утвердить бюджет Гулдалинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
доходы 122 470 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 88 708 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 33 762 тысячи тенге;
2) затраты 128 671 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 201 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 201 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге; погашение займов 0 тенге; используемые остатки бюджетных средств 6 201 тысяча тенге.";
"7. Утвердить бюджет Кендалинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
доходы 91 130 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 66 288 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 24 842 тысячи тенге;
2) затраты 99 489 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 359 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 359 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге; погашение займов 0 тенге; используемые остатки бюджетных средств 8 359 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Кайнарского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
доходы 99 701 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 62 912 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 931 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін
пайдалану) 3 931 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 931 мың теңге.";
"6. 2021-2023 жылдарға арналған Гүлдала ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 122 470 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 88 708 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 33 762 мың теңге;
2) шығындар 128 671 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 201 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 201 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 6 201 мың теңге.";
"7. 2021-2023 жылдарға арналған Кеңдала ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 91 130 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 66 288 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 24 842 мың теңге;
2) шығындар 99 489 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 359 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 359 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 8 359 мың теңге.";
"8. 2021-2023 жылдарға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 99 701 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 62 912 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 14 151 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 14 151 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге; погашение займов 0 тенге; используемые остатки бюджетных средств 14 151 тысяча тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 14 151 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін
пайдалану) 14 151 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 14 151 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.