О внесений изменений в решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года №75-2
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 22 октября 2021 года № 75-2
Жамбылский районный маслихат Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года №75-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4878) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах":
1.1. по Ассинскому сельскому округу:
1) доходы – 118 773 тысяч тенге;
налоговые поступления – 28 847 тыс тенге;
неналоговые поступления – 0 тыс тенге;
поступление от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 926 тыс тенге;
2) затраты – 126 979 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 206 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 206 тысяч тенге;
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 206 тыс тенге.
1.2. по Айшабибинскому сельскому округу:
1) доходы – 95 049 тысяч тенге;
налоговые поступления – 8 167 тыс тенге;
неналоговые поступления – 0 тыс тенге;
поступление от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86 882 тыс тенге;
2) затраты – 98 483 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 434 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 434 тысяч тенге;
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 434 тыс тенге.

"2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы №75-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қазандағы № 75-2 шешімі
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 75-2, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4878) болып тіркелген шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін":
1.1. Аса ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 118 773 мың теңге;
салықтық түсімдер – 28 847 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89 926 мың теңге.
2) шығындар – 126 979 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 206 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 8 206 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 206 мың теңге.
1.2. Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 95 049 мың теңге;
салықтық түсімдер – 8 167 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 86 882 мың теңге.
2) шығындар – 98 483 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 434 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 434 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 434 мың теңге.