О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 78-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2021-2023 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 25 октября 2021 года № 14-2
Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 78-2, (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4887) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1.1 Аппарат акима села Б. Момышулы
1) доходы – 167 351 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 62 826 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 151 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 104 374 тысяч тенге;
2) затраты – 177 847 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 10 496 тысяч тенге.
1.2 Актюбинский сельский округ
1) доходы – 56 060 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 4 029 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 52 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 979 тысяч тенге;
2) затраты – 56 703 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 643 тысяч тенге.
1.3 Аксайский сельский округ
1) доходы – 77 182 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 6 610 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70 544 тысяч тенге;
2) затраты – 78 216 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 1 034 тысяч тенге.
1.4 Боралдайский сельский округ
1) доходы – 33 973 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 4 777 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 138 тысяч тенге;
2) затраты – 34 407 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 434 тысяч тенге.
1.5 Биликульский сельский округ
1) доходы – 39 143 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 3 568 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 547 тысяч тенге;
2) затраты – 39 638 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 495 тысяч тенге.
1.6 Жетитюбинский сельский округ
1) доходы – 46 545 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 4 633 тысяч тенге;
неналоговые поступлениям – 28 тысяч тенге;

Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 78-2 "2021-2023 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қазандағы № 14-2 шешімі
Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 78-2, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4887 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жуалы ауданының 2021-2023 жылдарға арналған Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1 Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1) кірістер – 167 351 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 62 826 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 151 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 104 374 мың теңге;
2) шығындар – 177 847 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 10 496 мың теңге.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1) кірістер – 56 060 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 029 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 51 979 мың теңге;
2) шығындар – 56 703 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 643 мың теңге.
1.3 Ақсай ауылдық округі
1) кірістер – 77 182 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 610 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 70 544 мың теңге;
2) шығындар – 78 216 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 1 034 мың теңге.
1.4 Боралдай ауылдық округі
1) кірістер – 33 973 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 777 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 58 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 29 138 мың теңге;
2) шығындар – 34 407 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 434 мың теңге
1.5 Билікөл ауылдық округі
1) кірістер – 39 143 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 568 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 35 547 мың теңге;
2) шығындар – 39 638 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 495 мың теңге
1.6 Жетітөбе ауылдық округі
1) кірістер – 46 545 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 633 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 мың теңге;