О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года №80-2
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 15 декабря 2021 года № 17-2
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года №80-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4868) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) По Алгинскому сельскому округу:
доходы – 24 402 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 806 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 60 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 536 тысяч тенге;
затраты – 29 920 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – -5 518 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 518 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 518 тысяч тенге;
2) По Аухаттинскому сельскому округу:
доходы – 34 581 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 328 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 88 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 165 тысяч тенге;
затраты – 45 223 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – -10 642 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 642 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 642 тысяч тенге;

"2021-2023 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №80-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 17-2 шешімі
ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №80-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4868 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) Алға ауылдық округі бойынша:
кірістер –24 402 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 806 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –60 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 21 536 мың теңге;
шығындар – 29 920 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – -5 518 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 518 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –5 518 мың теңге;
2) Ауқатты ауылдық округі бойынша:
кірістер – 34 581 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 328 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –88 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 14 165 мың теңге;
шығындар – 45 223 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – -10 642 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 642 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –10 642 мың теңге;

приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 13, 14, 15 ,16, 17, 18, 19 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Кордайского
районного маслихата Н. Садыков
Приложение 1 к решению
Кордайского районного
маслихата от 15 декабря 2021
года №17-2
Приложение 1 к решению
Кордайского районного

Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қордай аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Садыков
Қордай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 15 желтоқсандағы
№17-2 шешіміне 1 қосымша
Қордай аудандық мәслихатының