О внесении изменений в решение Жамбылской области Таласского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 86-2 "О бюджете города и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 12 октября 2021 года № 15-2
Маслихат Таласского района Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 28 декабря 2020 года №86-2 "О бюджете города и сельских округов на 2021-2023 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4885) следующие изменения:
1. Утвердить бюджет города и сельских округов Таласского района Жамбылской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы –809 373 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 96 314 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 133 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 712 926 тенге;
2) затраты– 835 846 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 26 473 тысяч тенге;

2021-2023 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 86-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қазандағы № 15-2 шешімі
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Талас ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы №86-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4885 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1. Жамбыл облысы Талас ауданының 2021-2023 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер– 809 373 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –96 314 мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 133 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер–0 теңге;
трансферттер түсiмі– 712 926 мың теңге;
2) шығындар– 835 846 мың теңге;
3) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо–0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу–0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер–0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -26 473 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 473 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств–26 473 тысяч тенге.
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата К. Садубаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года №86-2
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 473 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын бос қалдықтары–26 473 мың теңге.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы К. Садубаев
Талас аудандық мәслихатының