О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете города Шу и сельских округов на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 78-2
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 13 октября 2021 года № 15-2
В соответствии со статьями 9, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Шуского районного маслихата от 29 сентября 2021 года №14-2 "О внесении изменений в решение Шуского районого маслихата от 22 декабря 2020 года № 77-3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24675) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете города Шу и сельских округов на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 78-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4865) следующие изменения:
Пункты 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1,13, 1.14, 1.15, 1.16, 1.17, 1.18, 1.19 - указанного решения изложить в новой редакции:
"1.1. Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 102338 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4725 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 97613 тысяч тенге;
2) затраты – 103539 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 1201 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1201 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –1201 тысяч тенге."
"1.2. Утвердить бюджет Алгинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 55495 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6515 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48980 тысяч тенге;

"2021-2023 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 78-2 шешіміне өзерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 қазандағы № 15-2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №77-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қыркүйектегі № 14-2 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24675 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №78-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4865 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15, 1.16, 1.17, 1.18, 1.19 - тармақтары жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1.1. Ақсу ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 102338 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4725 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 97613 мың теңге;
2) шығындар – 103539 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1201 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1201 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-1201 мың теңге."
"1.2. Алға ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55495 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6515 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48980 мың теңге;

5) дефицит бюджета (профицит) – - 1089 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1089 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –1089 тысяч тенге."
"1.8. Утвердить бюджет Дулатского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 8 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 63920 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –1946 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61974 тысяч тенге;
2) затраты – 64306 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 386 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 386 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –386 тысяч тенге."
"1.9. Утвердить бюджет Ескишуского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 101995 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6440 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 95555 тысяч тенге;
2) затраты – 105222 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 3227 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 3227 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3227 тысяч тенге."
"1.10. Утвердить бюджет Жанажолского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 10 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 122116 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5545 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –116571 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1089 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1089 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-1089 мың теңге."
"1.8. Дулат ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 8-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63920 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1946 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 61974 мың теңге;
2) шығындар – 64306 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -386 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 386 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-386 мың теңге."
"1.9. Ескішу ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 9-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 101995 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6440 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 95555 мың теңге;
2) шығындар – 105222 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3227 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3227 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-3227 мың теңге."
"1.10 Жаңажол ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10- қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 122116 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5545 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 116571 мың теңге;

Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ,18, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Шуского
районного маслихата Ж. Абенов
Приложение 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 13 октября 2021 года №15-2
Приложение 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 78-2
Бюджет Аксуского сельского округа на 2021 год
Категория
2021 год сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шу ауданының
мәслихат хатшысы Ж. Әбенов
Шу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 13 қазандағы
№ 15-2 шешіміне 1 - қосымша
Шу аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 78-2 шешіміне 1- қосымша
2021 жылға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті
Санаты
2021 жыл сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР