О внесении дополнений в решение Балхашского городского маслихата от 26 марта 2021 года № 3/22 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами по городу Балхаш и поселков Саяк, Гульшат и их использованию на 2021 год"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 8 сентября 2021 года № 7/51. Прекращено действие в связи с истечением срока
Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 26 марта 2021 года № 3/22 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами по городу Балхаш и поселков Саяк, Гульшат и их использованию на 2021 год" следующие дополнения:
В Плане по управлению пастбищами и их использованию по городу Балхаш и поселков Саяк, Гульшат на 2021 год:
1) абзац второй дополнить подпунктами 18) и 19) следующего содержания:
"18) схему перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища согласно приложениям 18, 19, 20;"
"19) схему размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными на территории поселка, сельских округов согласно приложения 21, 22, 23."
2) дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"Согласно статистическим данным, в Балхашском регионе зарегистрировано 52 крестьянских хозяйства, у которых имеются 2581 голова крупного рогатого скота, 4020 голов мелкого рогатого скота, 779 голов лошадей, 224 головы верблюдов. Согласно предельно допустимой нормы нагрузки на общую площадь пастбищ в пересчете на условные головы сельскохозяйственных животных, дефицита по пастбищным угодьям не имеется. Крупных сельскохозяйственных предприятий не имеется.
3) приложение к указанному решению дополнить согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Приложение 1 к решению
Балхашского городского
маслихата
от 08 сентября 2021 года
№ 7/51
Приложение 18
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища по городу Балхаш
Приложение 19
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища по поселку Гульшат
Приложение 20
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища по поселку Саяк
Приложение 21
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными на территории города Балхаш
Приложение 22
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными на территории поселка Гульшат
Приложение 23
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными на территории поселка Саяк

"2021 жылға арналған Балқаш қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" Балқаш қалалық мәслихатының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 3/22 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2021 жылғы 8 қыркүйектегі № 7/51 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2021 жылғы 26 наурыздағы № 3/22 "Балқаш қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері бойынша жайылымдарды басқару және оларды 2021 жылға пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
Балқаш қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері бойынша 2021 жылға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жоспарында:
1) екінші абзац келесі мазмұндағы 18) және 19) тармақшалармен толықтырылсын:
"18) 18, 19, 20 қосымшаларға сәйкес жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы;"
"19) кент, ауылдық округтер аумағында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы 21, 22, 23 қосымшаларға сәйкес бекітілсін."
2) келесі мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Статистикалық мәліметтерге сәйкес, Балқаш өңірінде 52 шаруа қожалығы тіркелген, оларда 2581 бас ірі қара, 4020 бас ұсақ мал, 779 бас жылқы, 224 бас түйе бар. Жайылымдардың жалпы алаңына түсетін жүктеменің шекті рұқсат етілетін нормасына сәйкес ауыл шаруашылығы жануарларының шартты бастарына қайта есептегенде жайылымдық алқаптар бойынша тапшылық жоқ. Ірі ауылшаруашылық кәсіпорындары жоқ;
3) көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы К. Тейлянов
Балқаш қалалық мәслихатының
2021 жылғы 08 қыркүйектегі
№ 7/51 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Балқаш
қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері
бойынша жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 18 қосымша
Балқаш қаласының жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
2021 жылға арналған Балқаш
қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері
бойынша жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 19 қосымша
Гүлшат кентінің жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
2021 жылға арналған Балқаш
қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері
бойынша жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 20 қосымша
Саяқ кентінің жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
2021 жылға арналған Балқаш
қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері
бойынша жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 21 қосымша
Балқаш қаласының аумағында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
2021 жылға арналған Балқаш
қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері
бойынша жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 22 қосымша
Гүлшат кентінің аумағында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
2021 жылға арналған Балқаш
қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері
бойынша жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 23 қосымша
Саяқ кентінің аумағында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы