О признании утратившим силу решения Сатпаевского городского маслихата от 29 мая 2018 года № 280 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества поселка Жезказган"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 11 ноября 2021 года № 124
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сатпаевского городского маслихата от 29 мая 2018 года № 280 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества поселка Жезказган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4822).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Сатпаевского городского маслихата Т. Хмилярчук

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 280 "Жезқазған кентінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2021 жылғы 11 қарашадағы № 124 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 280 "Жезқазған кентінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4822 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қалалық мәслихатының хатшысы Т. Хмилярчук