О внесении изменений в решение 54 сессии Саранского городского маслихата от 22 декабря 2020 года № 579 "О бюджете поселка Актас на 2021-2023 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 4 ноября 2021 года № 76
Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Саранского городского маслихата от 22 декабря 2020 года № 579 "О бюджете поселка Актас на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21960) следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Саран қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы 54 сессиясының № 579 "2021-2023 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2021 жылғы 4 қарашадағы № 76 шешімі
Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы 54 сессиясының № 579 "2021-2023 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21960 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.