О внесении изменений в решение II сессии Улытауского районного маслихата от 27 января 2021 года № 16 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 4 ноября 2021 года № 79
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Улытауского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2021-2023 годы" от 27 января 2021 года №16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6173) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жезды на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 176 209 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 747 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 173 462 тысяч тенге;
2) затраты – 176 210 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Улытауского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 199 052 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 715 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 195 337 тысяч тенге;
2) затраты – 199 265 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -213 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 213 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 213 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

Ұлытау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 қаңтардағы II сессиясының "2021-2023 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" № 16 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 қарашадағы № 79 шешімі
ШЕШТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" 2021 жылғы 27 қаңтардағы №16 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6173 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жезді кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 176 209 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 747 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 173 462 мың теңге;
2) шығындар – 176 210 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Ұлытау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 199 052 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 715 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 195 337 мың теңге;
2) шығындар – 199 265 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -213 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 213 321 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 213 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Улытауского районного маслихата А. Мырзабеков
Приложение 1
к решению Улытауского
районного маслихата от
4 ноября 2021 года №79
Приложение 1
к решению Улытауского
районного маслихата от

көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау аудандық мәслихатының хатшысы А. Мырзабеков
Ұлытау аудандық
мәслихатының 2021
жылғы 4 қарашадағы №79
шешіміне 1 қосымша
Ұлытау аудандық

4231
Обеспечение санитарии населенных пунктов
890
Бюджет Егиндинского сельского округа
10492
Организация водоснабжения населенных пунктов
2900
Освещение улиц населенных пунктов
3610
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3158
На текущие расходы аппарата акима
824
Бюджет Алгабасского сельского округа
14648
Организация водоснабжения населенных пунктов
11440
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
2653
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
555
Бюджет Мибулакского сельского округа
4137
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
4137
Бюджет Сарысуского сельского округа
42500
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3746
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
38754
Бюджет Жанкельдинского сельского округа
3811
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3320
Освещение улиц населенных пунктов
491
Бюджет Терсакканского сельского округа
18349
Организация водоснабжения населенных пунктов
6510
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3829
Капитальные расходы государственного органа
2010
Текущий ремонт здания акимата
6000
Бюджет Борсенгирского сельского округа
28455
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1782
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3726
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
22947
Бюджет Коскольского сельского округа
11817
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
4025
Организация водоснабжения населенных пунктов
7792

4231
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
890
Егінді ауылдық округі бюджетінің құрамында
10492
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2900
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
3610
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3158
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
824
Алғабас ауылдық округі бюджетінің құрамында
14648
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
11440
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
2653
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
555
Мибұлақ ауылдық округі бюджетінің құрамында
4137
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4137
Сарысу ауылдық округі бюджетінің құрамында
42500
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3746
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
38754
Жанкелді ауылдық округі бюджетінің құрамында
3811
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3320
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
491
Терісаққан ауылдық округі бюджетінің құрамында
18349
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
6510
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3829
Мемлекеттік органның күрделі шығындарына
2010
Әкімдік ғимаратын ағымдағы жөндеуге
6000
Борсеңгір ауылдық округі бюджетінің құрамында
28455
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1782
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3726
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
22947
Қоскөл ауылдық округі бюджетінің құрамында
11817
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4025
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
7792