О внесении изменений в решение Шетского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 44/416 "Об утверждении бюджетов на 2021-2023 годы сельских округов и поселков Шетского района"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 14 июля 2021 года № 6/69
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шетского районного маслихата "Об утверждении бюджетов на 2021-2023 годы сельских округов и поселков Шетского района" от 30 декабря 2020 года №44/416 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6160) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 238116 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9600 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 228516 тысяч тенге;
2) затраты – 247183 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9067 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 493048 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16020 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 477028 тысяч тенге;
2) затраты – 514006 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20958 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка С.Сейфуллина на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Шет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы "Шет ауданының ауылдық округтерінің және кенттерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" № 44/416 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 шілдедегі № 6/69 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының "Шет ауданының ауылдық округтерінің және кенттерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы №44/416 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6160 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақта жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 238116 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9600 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 228516 мың теңге;
2) шығындар – 247183 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9067 мың теңге.";
2 - тармақта жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 493048 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16020 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 477028 мың теңге;
2) шығындар – 514006 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20958 мың теңге.";
3 - тармақта жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2021 - 2023 жылдарға арналған С.Сейфуллин кентінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 к настоящему решению.
2. Настоящее решения вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Шетского районного маслихата Б. Тулеукулов
Приложение 1 к решению
Шетского районного

көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73 қосымшалары осы шешімге қосымшаға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Тулеукулов
Шет аудандық мәслихатының