О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 426-73/9 "О бюджете сельского округа Талсуат на 2021-2023 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 октября 2021 года № 79-12/9. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 24 декабря 2020 года № 426-73/9 "О бюджете сельского округа Талсуат на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7965) внести следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Талсуат на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 118 712,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 815,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 112 897,0 тысяч тенге;
2) расходы – 119725,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 013,6 тысяч тенге;

"2021-2023 жылдарға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық маслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 426-73/9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 қазандағы № 79-12/9 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 426-73/9 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7965 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 118712,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 815,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 112 897,0 мың теңге;
2) шығындар – 119 725,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 013,6 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 013,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 013,6 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложенияю к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Исполняющий обязанности секретаря Кызылординского городского маслихата М. Каримбаев
Приложение к решению
Кызылординского городского маслихата
от 22 октября 2021 года №79-12/9
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 24 декабря 2020 года №426-73/9
Бюджет сельского округа Талсуат на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 013,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 013,6 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы М. Кәрімбаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2021 жылғы 22 қазандағы
№79-12/9 шешіміне қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№426-73/9 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5