О внесении изменений в решение сессии Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 419-73/2 "О бюджете поселка Белкуль на 2021-2023 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 3 декабря 2021 года № 83-14/2. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 419-73/2 "О бюджете поселка Белкуль на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7964) внести следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Белкуль на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 826,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 778,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 38 048,0 тысяч тенге;
2) расходы – 69 360,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 534,3 тысяч тенге;

"2021-2023 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық маслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 419-73/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 83-14/2 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 419-73/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7964 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 63 826,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 778,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 38 048,0 мың теңге;
2) шығындар – 69 360,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 534,3 мың теңге;